Doprovodný program Havlíčkovo náměstí

K triatlonu Molitanový Muž patří i kulturní program. Ten začíná úderem poledne na havlíčkobrodském náměstí. Co se bude dít?

První část

Vybere si každý, alespoň to byl náš cíl. K vidění budou poutavé prezentace partnerů (bez jejichž podpory by Molitanový Muž nebyl), akademie havlíčkobrodských základních škol a zvláštní školy, zájmových kroužků. Nejen pány kluky jistě okouzlí ukázka hasičské techniky. K tomu všemu zahrají harmoniky paní profesorky Laštovičkové, nebo známý revival band z Havlíčkova Brodu, Kája a Pája.

Jestli se triatlonu nezúčastníte aktivně a ani jako diváka Vás sport neoslovuje, přesto můžete s Molitanovým Mužem strávit fajn den.

Tak neseďte 1. července doma a přijďte se podívat na Havlíčkovo náměstí!

Kolem páté budou, do cíle na Havlíčkově náměstí dobíhat první závodníci a cirka v půl šesté vyhlášení výsledků triatlonu.
Tím však Molitanový Muž nekončí.

Večerní hudební festival

Máte rádi kvalitní rockovou hudbu? Potom Vám jistě nemusíme představovat Zvláštňý školu, havlíčkobrodský Red Nose, Totální nasazení a gothic rock z Jihlavy, XIII. století.

Celým dnem bude provázet hudební publicista, moderátor, textař, scenárista, zpěvák a hlavně rocker tělem i duší, Petr Korál.